NSP1000-PVG
Manufacturer
MITEQ, Inc.(L3 Narda-MITEQ)
VIGOR # :
Description
DESKTOP AMPLIFIER
Catalog
Equipment - Specialty
DataSheet
NSP1000-PVG PDF
Type Description
Series:*
Package:Box
Part Status:Active
Tool Type:-
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
NSP1800-AMF
NSP1800-AMF
DESK TOP AMPLIFIER
NSP0204-25-33P
NSP0204-25-33P
AMPLIFIER - POWER
NSP1200-PVG
NSP1200-PVG
ERJ-2RHD1402X
ERJ-2RHD1402X
RES 14K OHM 0.5% 1/16W 0402
UBX1C102MHL
UBX1C102MHL
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
CDR31BX562AKUSAJ
CDR31BX562AKUSAJ
CAP CER 5600PF 50V BX 0805