5266N-22D
Manufacturer
Klein Tools
VIGOR # :
Description
SEMI-FLOATING BODY BELT STYLE NO
Catalog
Accessories
DataSheet
5266N-22D PDF
Type Description
Series:Klein-Kord®
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Tool Belt
For Use With/Related Products:Tools
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
10LL4
10LL4
SYRINGE PLUNGER 10CC
91210
STEEL STAND FOR T-HANDLES
KT4801
KT4801
PARALLEL-JAW GRIP - 4801 SERIES
RK73H2ATTD1621D
RK73H2ATTD1621D
RES 1.62K OHM 0.5% 1/4W 0805
450LLE22MEFC12.5X25
450LLE22MEFC12.5X25
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL