104/A-100-TE
Manufacturer
GEDORE Tools, Inc.
VIGOR # :
Description
QUICK-RELEASE PULLING LEG 100 MM
Catalog
Accessories
DataSheet
104/A-100-TE PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:-
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
F-MTLL230
F-MTLL230
MALE LUER LOCK TO BARB FOR 1/8"
3090-5
EXTENSION 3/8" 125 MM
WT 1056 7
WT 1056 7
HEAVY-DUTY BELT SET
LTM-500
LTM-500
LED MOUNT .500" BLACK
CMC 18MH 500MA 2LN TH
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
104/A-100-TE
104/A-100-TE