JCM3641P20
Manufacturer
Xcelite
VIGOR # :
Description
K1 CHUCK KEY
Catalog
Accessories
DataSheet
JCM3641P20 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Chuck
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
368079
REPL SKT 17MM
REAR STRIP GUIDE
OCN1294SMEF5N
OCN1294SMEF5N
TAPE,REPL.BLADE OIL GAG.66'/20M
FC7BSCCGM8.0-T1
FC7BSCCGM8.0-T1
CRYSTAL 8MHZ 12PF SMT
C2KH,GY
C2KH,GY
BOX ABS GRAY 1.25"L X 1.9"W
34CMSP32B4M2RT
34CMSP32B4M2RT
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V