106/C-200-VB
Manufacturer
GEDORE Tools, Inc.
VIGOR # :
Description
EXTENSION LEG WITH LEG BRAKE 200
Catalog
Accessories
DataSheet
106/C-200-VB PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:-
For Use With/Related Products:-
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
F-AL14-PTFE
F-AL14-PTFE
1/4" PURE PTFE TUBING
368084
REPL SKT 19MM
HEATSINK CPU BGA1310
HEATSINK CPU BGA1310
AC, CPU HEATSINK BGA1310 FOR MBN
1210J2000182KDR
1210J2000182KDR
CAP CER 1800PF 200V X7R 1210
SI823H3CB-IS1
SI823H3CB-IS1
2.5KV DUAL GATE DRIVERS, LOW PRO
106/C-200-VB
106/C-200-VB
CABLE FFC 18POS 1.00MM 3"