JG18-0.5XPRO
Description
18G 0.5" POLYPROPYLENE TIP ID .0
DataSheet
JG18-0.5XPRO PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Straight
Gauge:18
Outer Diameter:0.053" (1.35mm)
Inner Diameter:0.033" (0.84mm)