JG30-0.5X-45
Description
30G 0.5" IT SERIES TIP ID .006"
DataSheet
JG30-0.5X-45 PDF
Type Description
Series:IT
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Angled 45°
Gauge:30
Outer Diameter:0.012" (0.31mm)
Inner Diameter:0.006" (0.15mm)