JG15-1.0X-90
Description
15G 1.0" IT SERIES TIP ID .059"
DataSheet
JG15-1.0X-90 PDF
Type Description
Series:IT
Package:Box
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Angled 90°
Gauge:15
Outer Diameter:0.072" (1.83mm)
Inner Diameter:0.059" (1.50mm)