JG19-0.5HP-45
Description
19G 0.5" HP SERIES TIP ID .027"
DataSheet
JG19-0.5HP-45 PDF
Type Description
Series:HP
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Angled 45°
Gauge:19
Outer Diameter:0.041" (1.04mm)
Inner Diameter:0.027" (0.69mm)