JG24-0.5HPX-45
Description
24G 0.5" HP SERIES TIP ID .012"
DataSheet
JG24-0.5HPX-45 PDF
Type Description
Series:HP
Package:Box
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Angled 45°
Gauge:24
Outer Diameter:0.022" (0.56mm)
Inner Diameter:0.012" (0.31mm)