JG22-0.5TX
Description
22G 0.5" PTFE TIP ID .028" BLACK
DataSheet
JG22-0.5TX PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Straight
Gauge:22
Outer Diameter:0.040" (1.02mm)
Inner Diameter:0.028" (0.71mm)