JG22-1.25TT
Description
22G 1.25" TAPER TIP ID .017" BLU
DataSheet
JG22-1.25TT PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Tapered
Gauge:22
Outer Diameter:0.430" (10.92mm)
Inner Diameter:0.017" (0.43mm)