JG25-0.25HP-ESD
Description
25G 0.25" HP SERIES TIP ID .010"
DataSheet
JG25-0.25HP-ESD PDF
Type Description
Series:HP
Package:Bag
Gauge:25
Outer Diameter:0.020" (0.51mm)
Inner Diameter:0.010" (0.25mm)