JG21-0.25HPX-ESD
Manufacturer
Jensen Global Inc.
VIGOR # :
Description
21G 0.25" HP SERIES TIP ID .020"
Catalog
Dispensing Equipment - Tips, Nozzles
DataSheet
JG21-0.25HPX-ESD PDF
Type Description
Series:HP
Package:Box
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Straight
Gauge:21
Outer Diameter:0.032" (0.81mm)
Inner Diameter:0.020" (0.51mm)