JG15-1.5HP-45-ESD
Description
15G 1.5" HP SERIES TIP ID .052"
DataSheet
JG15-1.5HP-45-ESD PDF
Type Description
Series:HP
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Angled 45°
Gauge:15
Outer Diameter:-
Inner Diameter:0.052" (1.32mm)