FOLPC-1.25SM
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
1.25MM SM FIBER OPTIC PATCH CORD
Catalog
Fiber Optics and Accessories
DataSheet
FOLPC-1.25SM PDF
Type Description
Series:OptiCam®
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:-
Specifications:SM Connectors
Size / Dimension:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MCC-CCMPO
MCC-CCMPO
MPO CLEANCLICKER - 600 FIBER OPT
MS-6
MS-6
CABLE SLITTER
TERMINATION KIT FSMA/SCRJ CONN
FIXED IND 12UH 14.5A 8 MOHM TH
FOLPC-1.25SM
FOLPC-1.25SM
AIG02GQ04D
AIG02GQ04D
HMI TOUCHSCREEN 3.8" MONOCHROME
RN731ETTP6121C25
RN731ETTP6121C25
RES 6.12K OHM 0.25% 1/16W 0402