SS-1/4D10MM
Manufacturer
Ampco Safety Tools
VIGOR # :
Description
SOCKET STD 1/4D 10MM
Catalog
Sockets, Socket Handles
DataSheet
SS-1/4D10MM PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Tool Type:Socket, Impact
Tip Type:6 Point Socket
Size:10mm
Drive Size:1/4"
Length:0.67" (17.0mm)