SS-1/2D15MM
Manufacturer
Ampco Safety Tools
VIGOR # :
Description
SOCKET STD 1/2D 15MM
Catalog
Sockets, Socket Handles
DataSheet
SS-1/2D15MM PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Tool Type:Socket, Impact
Tip Type:6 Point Socket
Size:15mm
Drive Size:1/2"
Length:1.18" (30.0mm)