HS-16TE-GUL-O
Manufacturer
Jameson LLC
VIGOR # :
Description
16" HAND SAW
Catalog
Specialized Tools
DataSheet
HS-16TE-GUL-O PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Tool Type:Handsaw
For Use With/Related Products:-
Quantity Unit Price Ext. Price
56409
9' (2.7 M) MID-FLEX GLOW ROD SET
21103
SWITCH CABINET KEY
SHIP AUGER BIT WITH SCREW POINT
1812J0630562FFT
1812J0630562FFT
CAP CER 5600PF 63V C0G/NP0 1812
HS-16TE-GUL-O
HS-16TE-GUL-O
16" HAND SAW