730BB-13/16
Manufacturer
Paladin Tools (Greenlee Communications)
VIGOR # :
Description
PUNCH UNIT RD .812 BB
Catalog
Specialized Tools
DataSheet
730BB-13/16 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Tool Type:-
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
250 FT 3/16" MINI DUCTHUNTER
PH-12-PKG
PH-12-PKG
CENTER CUT TREE PRUNER KIT
HS-13TE-OS
HS-13TE-OS
13" HAND SAW KIT ORANGE
BXRC-35E2000-B-73
BXRC-35E2000-B-73
LED COB VERO 13 3500K ROUND
730BB-13/16
730BB-13/16
PUNCH UNIT RD .812 BB
DG822
DG822
FUNCTION GENERATOR 25MHZ 2CH 16B
DB3803X
DB3803X
LED BLUE CLEAR 3MM T/H