35VACUSEAL20
Manufacturer
SCS
VIGOR # :
Description
VACUUM SEALER 20" 120VAC
Catalog
Specialized Tools
DataSheet
35VACUSEAL20 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Tool Type:Vacuum Sealer
For Use With/Related Products:Moisture Barrier Bags
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
GN3243
GN3243
GOOSENECK HEX CONNECTING BAR
40420
MIRROR INSP STAINLESS 20MM #3
7000-N/5
7000-N/5
6.0V ALKALINE MINIMITE, 2-SPEED,