LS60LA120
Manufacturer
Paladin Tools (Greenlee Communications)
VIGOR # :
Description
DRIVER PUNCH 120V AC ADAPTER
Catalog
Specialized Tools
DataSheet
LS60LA120 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Tool Type:-
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
C2730MM
C2730MM
TAPE PEERLESS 30M C2730MM
UT4F-22
UT4F-22
CABLE PULLER PACKAGE FLOOR MNT
21701N
21701N
FILE,10",MILL BASTARD,W/HDL,CDD,
78613/2JC
78613/2JC
PULSE XFMR 1CT:1 490UH
P-31
P-31
PLIERS ADJ COMBINATION 8" OAL
D4C4080-4
D4C4080-4
4.00 - 8.00 GHZ CIRCULATOR
LS60LA120
LS60LA120
DRIVER PUNCH 120V AC ADAPTER