Z125-9252600
Manufacturer
Harwin
VIGOR # :
Description
CONNECTOR
Catalog
Specialized Tools
DataSheet
Z125-9252600 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Tool Type:-
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
L925GMBK4
L925GMBK4
TAPE,POWER,1"X25' GUN METAL 900
78-060C
78-060C
C-CL XHD 6-5/8 STD SCR CRESCENT
70-313
CHSL CLD 3/4 BLK
17W03753
17W03753
FLAT WASHER, .131 ID, .380 OD, .
SHO-303
SHO-303
CMC TROID, NI-ZN, 6UH, TH
A223T11TAV2Q
A223T11TAV2Q
SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V