CST114-157
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
TOOL WIRE STRIPPER 3/16"-1 9/16"
Catalog
Wire Strippers and Accessories
DataSheet
CST114-157 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Single Level Stripper, Self-Adjusting
Cable Type:0.18" ~ 1.14" and 0.75" ~ 1.58" Cable Diameter