PFC3125ER-301K05B-00
Description
CHOKE COMMON MODE
DataSheet
PFC3125ER-301K05B-00 PDF
Part Status:Active
Inductance:300 µH
For Use With/Related Products:-
Mounting Type:Through Hole
Size / Dimension:1.024" L x 1.299" W (26.00mm x 33.00mm)
Height - Seated (Max):1.063" (27.00mm)