PFC2723ER-601K02B-00
Description
CHOKE COMMON MODE
DataSheet
PFC2723ER-601K02B-00 PDF
Package:Bulk
Part Status:Active
Inductance:600 µH
For Use With/Related Products:-
Mounting Type:Through Hole
Size / Dimension:0.984" L x 1.102" W (25.00mm x 28.00mm)
Height - Seated (Max):0.984" (25.00mm)