EFT-U16R5M01A
Manufacturer
Panasonic
VIGOR # :
Description
TRANSFORMER PIEZO 6.5W 1:61
Catalog
Specialty Transformers
DataSheet
EFT-U16R5M01A PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Inductance:-
For Use With/Related Products:-
Mounting Type:-
Size / Dimension:1.378" L x 0.390" W (35.00mm x 9.90mm)
Height - Seated (Max):0.126" (3.20mm)