SK-2271A-SRVC
Manufacturer
Fluke Electronics
VIGOR # :
Description
SEAL KIT FOR 2271A SERVICE
Catalog
Unclassified
DataSheet
SK-2271A-SRVC PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
A22NW-2ML-TGA-P101-GB
A22NW-2ML-TGA-P101-GB
PSHIN SEL BM BZL GREN 2 NO
6STD25AAA99B90X
6STD25AAA99B90X
DSUB 25POS STRAIGHT
ID40 SXGA UHD AF R HS P
SST4S-C0
SST4S-C0
CBL TIE 2PC LOCK BLK 50LBS 1.25'
SK-2271A-SRVC
SK-2271A-SRVC
SEAL KIT FOR 2271A SERVICE
BP3200-N-DS-12
BP3200-N-DS-12
LED ENGINE P3200 4100K 12" STRIP