F3SG-4RA0265-25-01TS
Manufacturer
Omron Automation & Safety Services
VIGOR # :
Description
LIGHT CURTAIN GLOBAL SMART
Catalog
Unclassified
DataSheet
F3SG-4RA0265-25-01TS PDF
Type Description
Series:*
Package:Box
Part Status:Active
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
E2E-X40MD2L30-R 5M
E2E-X40MD2L30-R 5M
DC2W M30 NON-SHLD 40MM NC 5M
MS4800S-40-1440-15X-10R
MS4800S-40-1440-15X-10R
SAFETY LIGHT CURTAIN
PIN RECEPT 18AWG 10 MICRO INCH
DR8K7_INVAR_B&W_BM_V5 UT
DR8K7_INVAR_B&W_BM_V5 UT
F3SG-4RA0265-25-01TS
F3SG-4RA0265-25-01TS
LIGHT CURTAIN GLOBAL SMART
1303G13
1303G13
DIE SET FOR PMHPA #2 & 25MM CONT
BCR25KM-12LBA8#B00
BCR25KM-12LBA8#B00
TRIAC, 600V, 25A