MSF4800S-30-1120-X
Manufacturer
Omron Automation & Safety Services
VIGOR # :
Description
SAFETY LIGHT CURTAIN
Catalog
Unclassified
DataSheet
MSF4800S-30-1120-X PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
PIN .571 LONG PIN
R88M-1L3K030T-BO
R88M-1L3K030T-BO
3KW 240V 3000RPM BO 1S MTR
CONN RECEPT PIN .015-.021" .229"
CRCW040218R0FKEDHP
CRCW040218R0FKEDHP
RES SMD 18 OHM 1% 1/5W 0402
MSF4800S-30-1120-X
MSF4800S-30-1120-X
SAFETY LIGHT CURTAIN
RN732ATTD1101C10
RN732ATTD1101C10
RES 1.1K OHM 0.25% 1/10W 0805
353WB3C500T
353WB3C500T
XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ HCMOS