F3SG-4RA1760-14
Description
LIGHT CURTAIN ADV
Catalog
Unclassified
DataSheet
F3SG-4RA1760-14 PDF
Type Description
Series:*
Package:Box
Part Status:Active
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
LVS PDF COMPARATOR 75XX KIT
CONN HEADER SINGLE 14POS .302"
33766C32415B00000
33766C32415B00000
UMAC TURBO CPU AND PLATE CONFI
445W35H20M00000
445W35H20M00000
CRYSTAL 20.0000MHZ 32PF SMD