R88A-EA1C10SFR-A
Description
RIGHT ANGLE EXTENSION CABLE
Catalog
Unclassified
DataSheet
R88A-EA1C10SFR-A PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
10 POS,MICRO MNL,RCPT HSG
87814-610LF
87814-610LF
RIBCAGE
ID30 SXGA HD 190MM W
PRELINK RJ45 KEYSTONE STRT CAT6A
ECJ-0EB1H151K
ECJ-0EB1H151K
CAP CER 150PF 50V X7R 0402