MTKMA-0750-0250
Manufacturer
Omron Automation & Safety Services
VIGOR # :
Description
UMA METRIC TRIM KIT
Catalog
Unclassified
DataSheet
MTKMA-0750-0250 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
UMMA-1000-0300-2
UMMA-1000-0300-2
BLK 1000MMX0300MM TWO 3-PIN M8
E2E-X20MD1L18-R 5M
E2E-X20MD1L18-R 5M
DC2W M18 NON-SHLD 20MM NO 5M
R88A-CA1D050BF
R88A-CA1D050BF
50M ROBOTICMOTOR PWR/B CBL
D55342K07B49D9RWSV
D55342K07B49D9RWSV
RES SMD 49.9 OHM 1% 1/4W 1206
RLR20C75R0GRR36
RLR20C75R0GRR36
RES 75 OHM 2% 1/2W AXIAL
MTKMA-0750-0250
MTKMA-0750-0250
UMA METRIC TRIM KIT
Y161149K5000B9W
Y161149K5000B9W
RES SMD 49.5K OHM 0.1% 0.3W 2010