A22NW-2MM-TYA-P102-YA
Manufacturer
Omron Automation & Safety Services
VIGOR # :
Description
PSHINSEL BM BZL YLLW 1 NO/NC
Catalog
Unclassified
DataSheet
A22NW-2MM-TYA-P102-YA PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
E2EQ-X4C212 2M
E2EQ-X4C212 2M
SENSOR PROX INDUCTIVE
KEY RED LOGO MONARK
E5EC-TQR4A5M-019
E5EC-TQR4A5M-019
VOLT RLLY HB TRANS 6EVENT AC
95503
18", 12 WATT, LED, COUPLER BASE
A22NW-2MM-TYA-P102-YA
A22NW-2MM-TYA-P102-YA
PSHINSEL BM BZL YLLW 1 NO/NC
M55342K06B1B87TTI
M55342K06B1B87TTI
M55342K 100PPM 0705 1.87K 0.1% T
IMS05WDBH223K40
IMS05WDBH223K40
FIXED IND 22MH 39MA 219 OHM TH