E2E-X11D118 5M
Description
DC2W M18 SHIELDED 11MM NO 5M
Catalog
Unclassified
DataSheet
E2E-X11D118 5M PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
A22NE-MP-P212-N
A22NE-MP-P212-N
ESTP 40MM PULRST2NC1NO PUSHIN
3027-235-STD
3027-235-STD
FABRIC NONWOVEN NICKEL/COPPER
R88A-EA1F20SFR-A
R88A-EA1F20SFR-A
RIGHT ANGLE EXTENSION CABLE
FN16441_STELLA-G2-T3
FN16441_STELLA-G2-T3
LENS CLEAR ASYMMETRICAL SOCKET
AMPMADC-24.5000T3
AMPMADC-24.5000T3
MEMS OSC XO 24.5000MHZ CMOS SMD
E2E-X11D118 5M
E2E-X11D118 5M
DC2W M18 SHIELDED 11MM NO 5M
PS2-2RS/2C/4C
PS2-2RS/2C/4C
CONN RCPT PNL MNT 100A