S1210R-392J
Manufacturer
API Delevan
VIGOR # :
Description
INDUCTOR SHIELDED 3.9UH SMD
Catalog
Unclassified
DataSheet
S1210R-392J PDF
Type Description
Series:-
Package:-
Part Status:Active
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SPEC 55 LOW FLUORIDE WIRE & CABL
ZN-CTM11-C
ZN-CTM11-C
BRANCH CABLE 1.3M
E3S-DBP31T 0.3M
E3S-DBP31T 0.3M
TRANS RETRO ADJ M12SMCK PNP
VS-10BQ015HM3/5BT
VS-10BQ015HM3/5BT
DIODE SCHOTTKY 15V 1A DO214AA
PAT-02-HH-B-20-S-9
PAT-02-HH-B-20-S-9
LCU-LCU SM 2MM YELLOW SIMPLEX 2M
S1210R-392J
S1210R-392J
INDUCTOR SHIELDED 3.9UH SMD
SSR RLY 25A - 43.2-660V AC