FXASB7E7EXNM027
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
CABLE FIBER OPTIC
Catalog
Unclassified
DataSheet
FXASB7E7EXNM027 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FSWSB7E7ELAM094
FSWSB7E7ELAM094
CABLE FIBER OPTIC
FZWYL7E7EBAM054
FZWYL7E7EBAM054
CABLE ASSEMBLY FIBER OPTIC
F9YSB5E5EBAM059
F9YSB5E5EBAM059
ASSEMBLY FIBER OPTIC HARNESS
0805J2001P20DQT
0805J2001P20DQT
CAP CER 1.2PF 200V C0G/NP0 0805
VJ0805A2R7BXAMC
VJ0805A2R7BXAMC
CAP CER 2.7PF 50V C0G/NP0 0805
LED LIGHTING KIT 5000K 24V