FXXSB7E7EBAM056
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
CABLE ASSEMBLY FIBER OPTIC
Catalog
Unclassified
DataSheet
FXXSB7E7EBAM056 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
N8522BX00027
N8522BX00027
ENCLOSURE CABINET NET ACCESS
FZASB7E7EBAM006
FZASB7E7EBAM006
CABLE ASSEMBLY FIBER OPTIC
FXYSB7E7EBNM023
FXYSB7E7EBNM023
C1210C560M4HACAUTO
C1210C560M4HACAUTO
CAP CER 1210 56PF 16V ULTRA STAB
929710-10-13-RK
929710-10-13-RK
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
CABLE 395 RF-200-A-1
CABLE 395 RF-200-A-1
CBL ASSY MHF-RP SMA RG178 7.874"