FXWYL7E7EBAM048
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
CABLE ASSEMBLY FIBER OPTIC
Catalog
Unclassified
DataSheet
FXWYL7E7EBAM048 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FXWYP7E7EBAF066
FXWYP7E7EBAF066
CABLE ASSEMBLY FIBER OPTIC
CONNECTOR IBBC WITY AUTOMATIC TB
FZWSB7E7EYAM039
FZWSB7E7EYAM039
7109P3YAV2QE
7109P3YAV2QE
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
FXWYL7E7EBAM048
FXWYL7E7EBAM048
FZWYP7575YNF028
FZWYP7575YNF028
OM4 48F TRUNK OFNP PANMPO F HD