33766F32019R10000
Manufacturer
Omron Automation & Safety Services
VIGOR # :
Description
UMAC TURBO CPU AND PLATE CONFI
Catalog
Unclassified
DataSheet
33766F32019R10000 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
A3SA-5305
A3SA-5305
LIGHTED PUSH BUTTON
FSWSB7E7EKNM024
FSWSB7E7EKNM024
CABLE FIBER OPTIC
1808J2K50391JXT
1808J2K50391JXT
CAP CER 390PF 2.5KV X7R 1808
K682M15X7RK53H5
K682M15X7RK53H5
CAP CER 6800PF 200V X7R RADIAL
33766F32019R10000
33766F32019R10000
UMAC TURBO CPU AND PLATE CONFI
156221
AC ADAPTER, 220VAC FOR HEAVY DUT