SBS12EHCFPPC
Description
IEC 9-12VDC 100DB FAILURE ROHS S
DataSheet
SBS12EHCFPPC PDF
Voltage - Rated:-
Voltage Range:9 ~ 12V
Frequency:2.075kHz
Duration:Variable
Sound Pressure Level (SPL):95dB @ 9V, 10cm
Current - Supply:40 ~ 300mA
Port Location:Top
Operating Temperature:-30°C ~ 65°C
Termination:PC Pins
Size / Dimension:1.750" Dia (44.45mm)
Height - Seated (Max):0.590" (14.99mm)