POM-2246L-C33-LW100-R
Description
MIC COND ANALOG OMNI -46DB 6MM D
DataSheet
POM-2246L-C33-LW100-R PDF
Direction:Omnidirectional
Frequency Range:50 Hz ~ 16.0 kHz
Sensitivity:-46dB ±3dB
S/N Ratio:55dB
Impedance:2.2 kOhms
Voltage - Rated:2 V
Voltage Range:2 V ~ 10.0 V
Ratings:-
Termination:Wire Leads
Size / Dimension:0.236" Dia (6.00mm)
Height (Max):0.106" (2.70mm)