POM-3535L-3-LW100-R
Description
MIC COND ANALOG OMNI -35DB 6MM D
DataSheet
POM-3535L-3-LW100-R PDF
Direction:Omnidirectional
Frequency Range:50 Hz ~ 16.0 kHz
Sensitivity:-35dB ±4dB
S/N Ratio:68dB
Impedance:2.2 kOhms
Voltage - Rated:2 V
Voltage Range:2 V ~ 10.0 V
Ratings:-
Termination:Wire Leads
Size / Dimension:0.236" Dia (6.00mm)
Height (Max):0.157" (4.00mm)