CMS-151135-078L100A
Description
15 X 11 MM, RECTANGULAR FRAME, 0
DataSheet
CMS-151135-078L100A PDF
Type:General Purpose
Frequency Range:100 Hz ~ 20.0 kHz
Frequency - Self Resonant:550Hz
Impedance:-
Efficiency - dBA:Wire Leads with Connector
Efficiency - Testing:0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Efficiency - Type:0.138" (3.50mm)