NC52W33DF8
Manufacturer
Seltech
VIGOR # :
Description
SPEAKER - TELECOM - 52MM DIAMETE
Catalog
Speakers
DataSheet
NC52W33DF8 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Technology:Magnetic
Type:General Purpose
Frequency Range:160 Hz ~ 20.0 kHz
Frequency - Self Resonant:160Hz
Impedance:-
Efficiency - dBA:Wire Leads
Efficiency - Testing:2.047" Dia (52.00mm)
Efficiency - Type:1.299" (33.00mm)