AS01506MS-SC15-WP-2-R
Description
SPEAKER 1W 6 OHM 93 DB 650 HZ
DataSheet
AS01506MS-SC15-WP-2-R PDF
Technology:Magnetic
Type:Receiver
Frequency Range:650 Hz ~ 20.0 kHz
Frequency - Self Resonant:650Hz
Impedance:Nd-Fe-B
Efficiency - dBA:IP67 - Dust Tight, Waterproof
Efficiency - Testing:-
Efficiency - Type:Spring Type
Power - Rated:0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Power - Max:0.098" (2.50mm)