CMS-16093-078L100B
Description
16 X 09 MM, RECTANGULAR FRAME, 0
DataSheet
CMS-16093-078L100B PDF
Type:General Purpose
Frequency Range:100 Hz ~ 20.0 kHz
Frequency - Self Resonant:550Hz
Impedance:-
Efficiency - dBA:Wire Leads with Connector
Efficiency - Testing:0.630" L x 0.354" W (16.00mm x 9.00mm)
Efficiency - Type:0.118" (3.00mm)