CMS-151125-076L100-67
Manufacturer
CUI Devices
VIGOR # :
Description
SPEAKER 15 X 11 MM ENCLOSED
Catalog
Speakers
DataSheet
CMS-151125-076L100-67 PDF
Type Description
Series:CMS
Package:Tray
Part Status:Active
Technology:Magnetic
Type:General Purpose
Frequency Range:100 Hz ~ 20.0 kHz
Frequency - Self Resonant:550Hz
Impedance:0.098" (2.50mm)