AS01506MS-SP15-WP-R
Description
SPEAKER 1W 6 OHM 93 DB 650 HZ
DataSheet
AS01506MS-SP15-WP-R PDF
Type:Receiver
Frequency Range:650 Hz ~ 20.0 kHz
Frequency - Self Resonant:650Hz
Impedance:Sensitivity
Efficiency - dBA:1 W
Efficiency - Testing:1.2 W
Efficiency - Type:Top
Power - Rated:Rectangular
Power - Max:-
Port Location:Nd-Fe-B
Shape:IP67 - Dust Tight, Waterproof
Material - Cone:-
Material - Magnet:Solder Pads
Ingress Protection:0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Ratings:0.098" (2.50mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SL 87 WPM - 8 OHM
SL 87 WPM - 8 OHM
SL 87 WPM - 8 OHM
AS03208MS-3-R
AS03208MS-3-R
SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 85DB
SP-3020
SP-3020
SPEAKER, 85DB SENSITIVITY, 30MM
AS01506MS-SP15-WP-R
AS01506MS-SP15-WP-R
SPEAKER 1W 6 OHM 93 DB 650 HZ
LD411060
LD411060
DIODE MODULE 1KV 600A POW-R-BLOK