BR1506L025YN32M
Manufacturer
Seltech
VIGOR # :
Description
RECEIVER WITH MESH - TELECOM - 6
Catalog
Speakers
DataSheet
BR1506L025YN32M PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Technology:-
Type:General Purpose
Frequency Range:300 Hz ~ 6.0 kHz
Frequency - Self Resonant:450Hz
Impedance:-
Efficiency - dBA:Spring Type
Efficiency - Testing:0.591" L x 0.236" W (15.00mm x 6.00mm)
Efficiency - Type:0.098" (2.50mm)